Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Nový Jičín / Dělník (mistr) ve službách zahradnických a lesnických

Dělník (mistr) ve službách zahradnických a lesnických

Ing. Vlastimil Toman nabízí 4 volná pracovní místa v oboru zemědělství a lesnictví na pozici Dělník (mistr) ve službách zahradnických a lesnických. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.11.2021 s ohodnocením od 120 do 140 Kč/hod. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je Ing. Vlastimil Toman - ARBOR, okres Nový Jičín. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.4.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Vlastimil Toman.

Zaměstnavatel: Ing. Vlastimil Toman
Místo výkonu práce: Nový Jičín
Platové ohodnocení: 120 – 140 Kč / hod.
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.4.2021 – 30.11.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

z: 3.2.2021 - místo výkonu práce - okr. Nový Jičín a bezprostřední okolí
1) jde o práci výhradně "pod širým nebem", na čerstvém vzduchu. Zaměstnanec musí vydržet i nepřízeň počasí - letní horko, podzimní chlad, mírný déšť apod.
2) jde o práci ve službách zahradnických a lesnických, zejména - kosení travnatých ploch, sušení a nakládka sena; výsadba stromů, provádění zálivky, proplevů a zástřihů soukromé i veřejné zeleně; realizaci a údržbu soukromých zahrad; ořezy a zpracovávání pokácených stromů pořezem (nakládka a odvoz hroubí i klestu); údržba zvláště chráněných částí přírody, práce v krajině apod.
2) jde o práci se stroji, zejména vyžínání a kosení křovinořezy a sekačkami, práci s motorovými pilami (nikoliv těžba), plotostřihy, kultivátory, foukači i ručním nářadím (hrábě, motyky, vidle, krompáče, zatloukače apod.)
3) z 90% nejde o "práci odbornou" a jsem schopen zaškolit si i v oboru nekvalifikované zaměstnance. Podmínkou je vztah k zahradnické a zemědělské práci, zájem, snaha a píle.
4) vyučení, případně střední škola v oboru zahradník - lesák je výhodou.
5) řidičský průkaz kategorie B (osobní vozy) jsou výhodou, nikoliv podmínkou. Parťáci řídí služební vozidla s ohodnocením. Zaměstnanec bez ŘP je "pomocným nesamostatným pracovníkem".
6) serioznost a pracovitost je důležitější než dosavadní praxe v oboru (ta je výhodou).
7) v případě oboustranné spokojenosti může jít o mnohaletý pracovní vztah, což je záměrem a zájmem zaměstnavatele.
7) udělení odměn je závislé zejména: na množství a kvalitě odvedené práce, serioznosti a samostatnosti pracovníka (samostatné plnění zadaných úkolů; dodržování pracovní doby, dochvilnost apod.), vstřícnosti vůči zaměstnavateli (občasné přesčasy, občasná práce o víkendech či svátcích apod.
Bližší informace: PO 17-19:00 hod, Ing. Toman, tel.: 602 581 588, toman.vlastimil@seznam.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Vlastimil Toman
Telefon: 602 581 588
E-mail: toman.vlastimil@seznam.cz

Referenční číslo ÚP: 20681540721
Poslední aktualizace: 3.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 25.2.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů