Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Nový Jičín / Odborný asistent/ka posudkového lékaře

Odborný asistent/ka posudkového lékaře

Česká správa sociálního zabezpečení nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Odborný asistent/ka posudkového lékaře. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2023 s ohodnocením od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Okresní správa sociálního zabezpečení v Novém Jičíně, okres Nový Jičín. Pozice je vhodná i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením, osoby vyžadující bezbariérový přístup. Nástup možný od 1.6.2021. Další informace Vám poskytne Mgr. Alena Štoudková.

Zaměstnavatel: Česká správa sociálního zabezpečení
Místo výkonu práce: Nový Jičín
Platové ohodnocení: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.6.2021 – 30.6.2023
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

z: 07.04.2021 Místo vhodné i pro OZZ, OZP na vozíku (bezbariérový přístup).
Náplň činnosti na tomto pracovním místě spočívá ve vypracování odborných podkladů pro posudky o zdravotním stavu žadatelů o dávky nepojistných systémů sociálního zabezpečení. Důležitou oblastí pracovní náplně je organizace, metodické usměrňování a kontrola průběhu vyřizování žádostí o posouzení zdravotního stavu žadatelů o dávky z nepojistného systému sociálního zabezpečení, dále vedení a zpracování agendy pro jednotlivé předměty řízení v oblasti dávek sociálního zabezpečení, které náleží do působnosti posudkové služby. Součástí pracovní náplně je rovněž zajišťování součinnosti OSSZ s orgány státní správy, se zdravotnickými zařízeními, s žadateli o dávku či jejich zákonnými zástupci.
Výkon činnosti vyžaduje uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace, výborné komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, schopnost pravidelně a soustavně doplňovat si znalosti a dovednosti včetně právních a dalších předpisů, které souvisejí s vykonávanou pracovní funkcí, schopnost samostatné i týmové práce, organizaci přidělené práce a její zvládnutí v termínech, odpovědnost, spolehlivost, preciznost a proklientský přístup.
Pro toto pracovní místo OAPL je stanoven konkrétní požadavek odborné způsobilosti odpovídající a to: výkonu povolání všeobecné sestry nebo výkonu povolání zdravotně-sociálního pracovníka dle zákona č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních), ve znění pozdějších předpisů.
Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, indispoziční volno 5 dnů, 25 dnů dovolené, stravenky v hodnotě 100,- Kč, příjemné pracovní prostředí.
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na e-mail: pavlina.lajchova@cssz.cz
Kontakt: Ing. Pavlína Lajchová, telefonicky na č.: 556 769 311 (PO až PÁ 8:00-14:00 hod.)

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Alena Štoudková
Telefon: 556 769 311
E-mail: alena.stoudkova@cssz.cz

Referenční číslo ÚP: 21249640718
Poslední aktualizace: 7.4.2021

Podobné pracovní nabídky

Elmoniss s.r.o. – Studénka
9.3.2021 · 21 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 16.4.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů