Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kopřivnice / Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka)

Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka)

Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace nabízí 13 volných pracovních míst v oboru zdravotnictví na pozici Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka). Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.7.2025 s ohodnocením od 23 900 do 25 760 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace, okres Nový Jičín. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.8.2024. Další informace vám poskytne Ing. Andrea Kozárová, tel.: 733 145 902, e-mail: personalni@domovpodbh.cz.

Poznámka zaměstnavatele

z:6.5.2024

podrobnosti k přihlášce viz www.domovpodbh.cz

POŽADUJEME: Střední vzdělání s výučním listem, střední vzdělání, popř. základní vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu dle § 116 Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Absolvování kvalifikačního kurzu není potřeba u osob, které získaly způsobilost k výkonu povolání v oboru ošetřovatel. Případně lze kurz absolvovat po nástupu do zaměstnání. Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Očkování proti hepatitidě typu B - žloutence (popř. zajištění očkování před uzavřením smlouvy). Uživatelská znalost práce na PC. Pozitivní a aktivní přístup k práci, týmovost, flexibilita. Odolnost vůči psychické zátěži a stresu, příjemné vystupování. Empatie, trpělivost, vstřícnost, úctu a laskavý přístup ke klientům. Respekt k soukromí klienta. Dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost a práva klientů.

VÝHODOU: Absolvování kurzu Pracovníka v sociálních službách výhodou, nikoli podmínkou, praxe s cílovou skupinou výhodou.

POPIS ČINNOSTÍ: Sledování potřeb klientů a vedení individuálních záznamů o průběhu poskytování sociální služby, poskytování přímé obslužné péče, podpora soběstačnosti klientů, podávání stravy, poskytování pomoci při osobní hygieně, udržování čistoty a hygieny osob, manipulace s pomůckami a prádlem, spolupráce na individuálním plánování, posilování životní aktivizace klientů, pomoc při aktivitách denního života.

NABÍZÍME: Práce v denních 12hodinových směnách nebo v nepřetržitém provozu s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (denní a noční 12hodinové směny), zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolené, příplatky za noční, víkendy a svátky zvláštní příplatek za přímou péči u lůžka a směnnost, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměny v závislosti na plnění významných či mimořádných pracovních úkolů, průběžné vzdělávání, supervize

BENEFITY: Zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, práce v novém a moderním prostředí, vzdělávací kurzy.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Kopřivnice
Platové ohodnocení: 23 900 – 25 760 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: 1.8.2024 – 31.7.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kozárová, Personalista
Telefon: 733 145 902
E-mail: personalni@domovpodbh.cz

Referenční číslo ÚP: 29330920723
Poslední aktualizace: 6. 5. 2024

Podobné pracovní nabídky

Charita Studénka – Studénka
10. 4. 2024 · 27 000 Kč
Charita Studénka – Studénka
10. 4. 2024 · 27 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů